3430A3F430KTE
MFR.Part #
3430A3F430KTE
JLCPCB Part #
C6676250
Description
-55℃~+155℃ 3W 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS