CRGCQ2512J2R2
MFR.Part #
CRGCQ2512J2R2
JLCPCB Part #
C4073822
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS