CRGCQ2512J22K
MFR.Part #
CRGCQ2512J22K
JLCPCB Part #
C4283797
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS