CRGCQ2010F6K8
MFR.Part #
CRGCQ2010F6K8
JLCPCB Part #
C3917474
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS