H825R5BZA
MFR.Part #
H825R5BZA
JLCPCB Part #
C1406507
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS