RR03J15RTB
MFR.Part #
RR03J15RTB
JLCPCB Part #
C1368321
Description
-55℃~+235℃ 15Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS