CRGCQ2010F68K
MFR.Part #
CRGCQ2010F68K
JLCPCB Part #
C2082445
Description
-55℃~+155℃ 200V 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS