CRGCQ2010J6K8
MFR.Part #
CRGCQ2010J6K8
JLCPCB Part #
C4021741
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS