CRGCQ1210J2R2
MFR.Part #
CRGCQ1210J2R2
JLCPCB Part #
C2082114
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS