CRGCQ1210J2M2
MFR.Part #
CRGCQ1210J2M2
JLCPCB Part #
C2082045
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS