CRGCQ1210J2K2
MFR.Part #
CRGCQ1210J2K2
JLCPCB Part #
C4052874
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS