H4P130RDAA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P130RDAA
JLCPCB Part #
C1430388
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS