CRGH0603J360R
MFR.Part #
CRGH0603J360R
JLCPCB Part #
C4170979
Description
-55℃~+155℃ 200mW 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS