3504G3A13K3FTE
MFR.Part #
3504G3A13K3FTE
JLCPCB Part #
C5503582
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS