CRG0805J100R
MFR.Part #
CRG0805J100R
JLCPCB Part #
C2073757
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS