RT0805CRC07910RL
MFR.Part #
RT0805CRC07910RL
JLCPCB Part #
C2138235
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 910Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS