36541E5N6JTDG
MFR.Part #
36541E5N6JTDG
JLCPCB Part #
C1333431
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
1.6A 5.6nH 50mΩ ±5% SMD,1.2x0.7mm Power Inductors ROHS