RP73D2A60R4BTG
MFR.Part #
RP73D2A60R4BTG
JLCPCB Part #
C3964656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS