CRGS0805J100R
MFR.Part #
CRGS0805J100R
JLCPCB Part #
C2076306
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 150V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS