CPF1206B51RE1
MFR.Part #
CPF1206B51RE1
JLCPCB Part #
C5579051
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS