CPF1206B56RE1
MFR.Part #
CPF1206B56RE1
JLCPCB Part #
C1703929
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS