RN732BTTD6420F50
MFR.Part #
RN732BTTD6420F50
JLCPCB Part #
C4066096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 642Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS