CPF1206B91RE1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF1206B91RE1
JLCPCB Part #
C4182283
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS