CPF1206B4K99E1
MFR.Part #
CPF1206B4K99E1
JLCPCB Part #
C1703895
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS