CPF1206B4R99E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF1206B4R99E1
JLCPCB Part #
C1704116
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.99Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS