CPF0603B1R69E1
MFR.Part #
CPF0603B1R69E1
JLCPCB Part #
C4222536
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS