H84K7FZA
MFR.Part #
H84K7FZA
JLCPCB Part #
C1403636
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS