CPF0805B100RE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B100RE
JLCPCB Part #
C2087978
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS