CPF0805B130RE
MFR.Part #
CPF0805B130RE
JLCPCB Part #
C4236301
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS