CPF0805B102RE
MFR.Part #
CPF0805B102RE
JLCPCB Part #
C4280037
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS