CRGV2512J10M
MFR.Part #
CRGV2512J10M
JLCPCB Part #
C4353631
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS