CPF0805B107RE
MFR.Part #
CPF0805B107RE
JLCPCB Part #
C4302371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS