CPF0603F105KC1
MFR.Part #
CPF0603F105KC1
JLCPCB Part #
C2077848
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS