BMB1J0300LN2
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
BMB1J0300LN2
JLCPCB Part #
C2661954
Package
0603
Description
1 250mΩ 300Ω@100MHz 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS