CPF0603F107KC1
MFR.Part #
CPF0603F107KC1
JLCPCB Part #
C4291918
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS