KUEP-11D15-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUEP-11D15-12
JLCPCB Part #
C1563959
Package
插件,38.89x35.71mm
Description
-45℃~+70℃ 1.8W 10A 10ms 12V 150V@DC 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2.5A@170VDC 80Ω AgCdO 插件,38.89x35.71mm Power Relays