AA0603FR-07187KL
MFR.Part #
AA0603FR-07187KL
JLCPCB Part #
C4084446
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS