CPF0603B2K55E
MFR.Part #
CPF0603B2K55E
JLCPCB Part #
C3991768
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS