CPF0603B2K15E
MFR.Part #
CPF0603B2K15E
JLCPCB Part #
C4068819
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS