3430A2F2K4TD
MFR.Part #
3430A2F2K4TD
JLCPCB Part #
C20451310
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS