CRGV0603F309K
MFR.Part #
CRGV0603F309K
JLCPCB Part #
C4149051
Description
-55℃~+125℃ 100mW 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS