CPF0603B2R55E
MFR.Part #
CPF0603B2R55E
JLCPCB Part #
C4124868
Description
-55℃~+155℃ 2.55Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS