CPF0402B54R9E1
MFR.Part #
CPF0402B54R9E1
JLCPCB Part #
C1698519
Description
-55℃~+155℃ 25V 54.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS