3522680RJT
MFR.Part #
3522680RJT
JLCPCB Part #
C2089059
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 3W 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS