3430B2F51KTD
MFR.Part #
3430B2F51KTD
JLCPCB Part #
C7180265
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS