RA73F1J1K1BTDF
MFR.Part #
RA73F1J1K1BTDF
JLCPCB Part #
C4553577
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS