36541E4N7JTDG
MFR.Part #
36541E4N7JTDG
JLCPCB Part #
C1333483
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
1.5A 4.7nH 70mΩ ±5% SMD,1.2x0.7mm Power Inductors ROHS