36541E2N4JTDG
MFR.Part #
36541E2N4JTDG
JLCPCB Part #
C6414211
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
2.4nH 2A 42mΩ ±5% SMD,1.2x0.7mm Power Inductors ROHS