36541E4N3JTDG
MFR.Part #
36541E4N3JTDG
JLCPCB Part #
C1333478
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
1.6A 4.3nH 50mΩ ±5% SMD,1.2x0.7mm Power Inductors ROHS