36501E4N7JTDG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
36501E4N7JTDG
JLCPCB Part #
C7013374
Package
0402
Description
130mΩ 4.7nH 640mA AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS